Mobil Kapıcı

 

Bergama Mis Temizlik hizmetleri olarak yeni bir hizmeti siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

 

Mobil Kapıcı hizmeti nedir?

 

Mobil Kapıcı hizmeti online olarak yaptığımız bir sistemdir. Sizlerin evinizin ihtiyaçlarınızı bizlere ileterek evden çıkmadan hizmet almanızı sağlıyoruz. Bergama Mis Temizlik internet sitemizden, mobil uygulamamızdan ya da telefon numaralarımızdan iletişime geçerek ihtiyaçlarınızı söylüyorsunuz. Bizlerde ihtiyaçlarınızı uygun fiyata ve güvenilir yerlerden temin ediyor ve sizlere ulaştırıyoruz. Ayrıca bina merdiven temizlik hizmeti gibi hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Dünya değişiyor ve Bergama Mis Temizlik olarak sizlere zaman kazandırmak için kendimizi yeniliyoruz. Kapıcılık hizmetini kullanarak isterseniz sipariş verebilir yada sözleşme yaparak tam kapıcılık hizmeti alabilirsiniz.

Hizmet kapsamında sizlere sunduğumuz avantajlardan bahsedelim. Mobil kapıcılık hizmeti içerisinde istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Dilerseniz sadece sipariş verebilirsiniz. Market, kasap, pazarlık vb. siparişleriniz için iletişime geçmeniz yeterlidir. Siparişinizin ücreti dışında uygun gönderim ücreti alarak sizlere siparişlerinizi teslim ediyoruz.  Dilerseniz de tüm bina için mobil kapıcılık hizmeti alabilirsiniz. Örneğin ayda 2 kere bina merdiven temizliğinizin yapılması gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

İki farklı hizmetten de ayrı ayrı faydalanabileceğiniz gibi, tam paket bir hizmet alımı da yapabilirsiniz. Korona virüs döneminde evde kaldığımız bu günlerde sizler sağlığınızı koruyun evden dışarı çıkmayın diye sizlerin yanınızdayız. İlkler şehri Bergama’da yine bir ilki Bergama Mis Temizlik olarak sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bergama Mis Temizlik
Bir Temizlik Fabrikası…

Mobil Kapıcı hizmetinden yararlanmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

 

Mobil Kapıcı şimdilik sadece Bergama’da.

 


İstediğiniz hizmet türünü seçerek bize yardımcı olabilirsiniz.
İhtiyaç duyduğunuz ürün veya hizmeti detaylandırabilirsiniz.

 

 

Tel: 0 850 307 0 647
info@bergamamistemizlik.com
PZT – CM: 9:00 – 17:00 pm
PZR: Kapalıyız

 

Sorularınızmı var?

    Call Now ButtonBizi Arayın