Mis Temizlik Ailesi Olarak Biz Kimiz?

BERGAMA MİS TEMİZLİK

VİZYONUMUZ


Bergama Mis Temizlik faaliyet alanlarımız doğrultusunda teknolojik imkânlardan yararlanan ve ilklerin temizlik firması olarak hizmet vermeyi hedefler. Bu yeniliklere en önemli hizmetimiz Bergama’yı buharlı temizlik ile tanıştırmaktır. Bergama ve çevre ilçelerde verdiğimiz hizmeti zamanla büyüterek İzmir ve Manisa geneline yaymaktır. Bergama’da online hizmet siparişi verebileceğiniz tek temizlik şirketi olmaktan gurur duyuyoruz. Online olarak ülke genelinde hizmet vermeyi amaçlayan hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bergama Mis Temizlik, Bir Temizlik Fabrikası sloganı ile yola çıkarak gerçek anlamda temizlik fabrikasına dönüşmüştür. Ev temizlik hizmeti dışında, halı ve koltuk yıkama hizmeti gibi hizmetlerimizi müşterilerimizle buluşturuyoruz.


MİSYONUMUZ


Bergama Mis Temizlik, temizlik sektöründe bölgesinde lider olmakla birlikte bir çok yeniliğe imza atarak Bergama’da temizlik sektörünün öncülerinden olmuştur. Bergama’yı buharlı temizlik ile tanıştıran Bergama Mis Temizlik, buharın virüs ve bakterileri %99 oranında yok ettiğini bildiği için bu gücü ilk kurulduğu andan itibaren kullanmaktadır. Ev tipi ve Yıkama makinesi olarak iki çeşit buharlı makineye sahip olan Bergama Mis Temizlik ister ev temizliğinde isterseniz de koltuk yıkama hizmetinde buharın gücünü sizlerin kullanımına sunmuştur. Sektörde ki yenilikleri takip ederek kendini geliştiren bir firma olmaktan çok mutluyuz. Siz değerli müşterilerimiz ile birlikte büyüyerek ve kendimizi sürekli güncel tutarak gelişmekteyiz.


Bergama Mis Temizlik
Bir Temizlik Fabrikası


 

Daima Profesyonel Hizmet

Siz müşterilerinize ve çalışanlarınıza daha profesyonel gözükerek onlara önem verdiğinizi hissettirmek istemez misiniz?
Sizin için kurumsal gözükmek muhteşem olmaz mı?
Daha profesyonel ve kurumsal gözükerek rakipleriniz arasında fark yaratmak istemez misiniz?
Zaman ve Dünya değişiyor, buna ayak uyduramayanlar yavaşça yok olacaktır.
Siz işiniz için en iyi olanı seçmek zorundasınız. Bunun için yapılan her işi profesyonel ve tecrübeli ekiplere bırakmalısınız.
İşiniz için en iyisini siz, sizin için ise biz biliriz

Sizce büyük firmalar neden temizlik ve idari işler personellerini taşeronlarştırıyorlar?

Kendileri yapamadıkları için mi? İşte sebepler;

  • Gider Faturası,
  • Her işi bilen yapsın felsefesi,
  • Profesyonel ekip ve ekipman desteği,
  • İnsan gücü temin sorunu ve insani problemlerden kaçma,
  • Üretime daha fazla zaman ve enerji harcama.
    Sizde bu fırsat ve imkanları düşünüp, kendiniz ve şirketiniz için en iyisini tercih edin
Call Now ButtonBizi Arayın