Korona Virüs (Covid-19)

Bergama Mis Temizlik olarak dezenfekte kabini temini, kurulumu, dezenfekte ilaç dolumu gibi çeşitli hizmetlerimiz vardır. Bu bağlamda;
Virüslerin, insan vücuduna bağlanıp enfekte etme özelliğini kazanması için dış kısmındaki protein zarının güçlü olması gerektiği yapılan klinik çalışmalar sonucunda ispatlanmıştır.
Virüslerin protein zarının parçalanması, çeşitli dezenfeksiyon solüsyonlarıyla sağlandığı ve bu durumda tutunma özelliğini kaybettiği yapılan klinik çalışmalar sonucunda ispatlanmıştır. Mikron çapında püskürtülen dezenfeksiyon ürünleri ile kıyafet veya giysilerin üzerinde bulunma ihtimali olan virüslerin, protein zarını etkisiz kıldığı varsayılmaktadır.
Özelliklerimiz;
Çift giriş için lazer sensörü
Çift motor bir Alman bir İtalyan
Basınç valfli
Çift pompa için ayrı ayrı emniyet basınç valfleri mevcut
Seviye şamandırası otomasyon panosu
8 adet nozul
Yüksel basınç 120 bar
Tozuma yapar zerrecikler yere düşmez yerde ıslatma yapmaz.

Bergama Mis Temizlik olarak dezenfekte kabini temini, kurulumu, dezenfekte ilaç dolumu gibi çeşitli hizmetlerimiz vardır. Bu bağlamda; Virüslerin, insan vücuduna bağlanıp enfekte etme özelliğini kazanması için dış kısmındaki protein zarının güçlü olması gerektiği yapılan klinik çalışmalar sonucunda ispatlanmıştır. Virüslerin protein zarının parçalanması, çeşitli dezenfeksiyon solüsyonlarıyla sağlandığı ve bu durumda tutunma özelliğini kaybettiği yapılan klinik çalışmalar sonucunda ispatlanmıştır. Mikron çapında püskürtülen dezenfeksiyon ürünleri ile kıyafet veya giysilerin üzerinde bulunma ihtimali olan virüslerin, protein zarını etkisiz kıldığı varsayılmaktadır. Özelliklerimiz; Çift giriş için lazer sensörü Çift motor bir Alman bir İtalyan Basınç valfli Çift pompa için ayrı ayrı emniyet basınç valfleri mevcut Seviye şamandırası otomasyon panosu 8 adet nozul Yüksel basınç 120 bar Tozuma yapar zerrecikler yere düşmez yerde ıslatma yapmaz.
Call Now ButtonBizi Arayın